| numaieoadi a întrebat:

Ce parere aveti despre tableta allveiw alldro speed 2? are android market preinstalat? cum merg jocurile, are buguri?

1 răspuns:
| fresHZoNe a răspuns:

Bineinteles ca are Market preinstalat, atata timp cat vine cu sistemul de operare android. Orice device care are android are si Market.

Este o tableta buna, facuta de romani. Daca nu ai ce face cu banii o poti cumpara, dar parerea mea ca nu se merita sa dai banii pe tableta. Mai bine iti iei un telefon calumea, macar il poti folosi mereu fara sa stai sa te cari dupa tine cu dit-ai placa! laughing
succes!