| xXxTedyGirlsxXx a întrebat:

Ce parere aveti despre tableta Allview viva i8? Detali?

3 răspunsuri:
| parvuconst a răspuns:

Este ok la acesti bani petru ca are procesorul bun, ecra nemaipomenit si autonomie de 10 ore.

| ClimateZone a răspuns:

Chiar are autonomie mare, cam mult pentru o tableta ce-i drept, chiar intrece un Asus Transformers rolling on the floor), ce baliverne scriu niste aiuriti pe aici.

Trezeste-te, tableta asa folosita la maximum poate tine undeva pe la 4-6 ore maximum. Nu stiu de unde lozeste "campionu' zilei" ca tine 10 ore. E un rahat de tableta ce este drept, dar macar una romaneasca superioara celorlalte "romanesti". Oricum, alege un Asus Google Nexus 7 Generatia 2 de pe emag.ro si nu vei da gres.

Bafta!