| PolarCr7 a întrebat:

ce parere aveti despre tableta Allview viva c7? Isi merita bani? Cam cum credeti ca ar functiona aplicatile pe ea ( in special jocuri )?

Link :
http://www.emag.ro/......D887QBBBM/

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Daca o cumperi pentru browsing, aplicatii sociale, este numai buna. Imi pare rau sa te dezamagesc, dar la capitolul jocuri, nu este tocmai stralucita, in afara de candy crush, in general jocurile care nu solicita grafica 3d, acele jocuri merg perfect. Daca incerci sa rulezi si jocuri 3d pe ea, vei fi dezamagit. Daca vrei intr-adevar o tableta care e ok si la capitolul gaming, mai pune deoparte 80 lei, si i-ati un utoq i700, care sincer sa fiu, am ramas placut impresional de performantele tabletei in gaming, browsing, etc.

Bft!