| WalterWhite a întrebat:

Ce parere aveti despre tabletele Asus? Vreau sa imi cumpar una la un buget undeva la 750 lei si m-am gandit la Asus Memo Pad Me173x.

Răspuns Câştigător
| Gabi05 a răspuns:

E foarte buna tableta, echipata cu un procesor quad core tactat la 1, 2ghz, va rula orice aplicatie fluid.Nu vei avea probleme cu ea.Mai ai si un gpu puternic numit PowerVR SGX544.La orice o vei folosi, nu te va dezamagi

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| andrw1929 a răspuns:

Sunt foarte bune! uite un link http://www.oktal.ro/tablete/asus/?gclid=COWV-LPL2bgCFcKR3god5VIAFA
Sper ca te-am ajutat!
Toate cele bune!

| iulikatha022 a răspuns:

E foarte tare tableta.winking