| jjijnbbhfsrt a întrebat:

Ce parere aveti despre telefonul allview m2 chroma? Il are cineva?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu pe al meu am pus baterie de nokia bl5-c si ma tine o saptamana

5 răspunsuri:
| unicka a răspuns:

Eu am allview ichroma. sunt bune doar ca bateria tine putin(de inteles din moment ce lucreaza pe doua retele simultan, nu ca celalalte care lucreaza numai intr-o singura retea.)

| stefan1988 a răspuns:

Eu am un allvieq q1 si merge sa il incarc si prin usb la calc si sa incarc melodii si jocuri lol

| ◕‿◕Al3xUtZa◕‿◕ a răspuns:

Seamana cu sony ericssonbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi-am luat si eu si bateria nu pot zice ca e rea, e ok telefonul in general, bluetooth compatibil, citeste mp3, 3gp, radio bun.Am si un Sony Ericcson si tine 3 zile.Nu imi place ca nu pot sa transfer prin usb, nu recunoaste telefonul si nici cardul. Voi ati reusit si transferati prin UBS si cum, sau pe ce tip de windows.

| ~AleXa~ a răspuns:

Cel mai bun telefon e NOKIA! Si firma allview nu stiu daca e o firma buna.imi dai fundita!? nu am deloc o fundita...fie-ti mila de mine