| BilaRomânească a întrebat:

Ce parere aveti despre telefonul Allview S6 style Gold? Merita banii?

5 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Depine pentru ce ai tu nevoie să îl folosești. Dacă nu ești obsedat de facebuci, ai două numere de telefon(e dual sim), și și tu la fel ca mine folosești telefonul la ceea ce o fost creat să faca, adică să vorbești al el, nu să-l pui sa facă vb aia și cartofi pai, atunci este bun.Allview se fac în românia din componente japoneze și folosesc dysplay-uri de barnd ca Sony și Samsung.Succes

| Jipa95 a răspuns:

Se merita, atata timp cat te folosesti de el la apeluri. Dca ai nevoie mai mult de un telefon pentru retele sociale, atunci ar trebui sa-ti alegi un smartphone.

| Țoglă a răspuns:

Merită

Răspuns utilizator avertizat
| Silvia01 a răspuns:

Merita am si eu unul mai bun decat 1000 de smartphonuri