| d33adhya88 a întrebat:

Ce parere aveti despre telefonul LG GT405 Viewty? se strica repede?

Răspuns Câştigător
| ioionutbest a răspuns:

Nu stai calm e bun numa sa ai grija de el e super as vrea si eu unu doar ca l-am avut si s-a stricat dupa 2 ani a cazut de la etajlaughing e prea misto succes funda?

2 răspunsuri:
| conundrum a răspuns:

Daca vrei sa iti iei telefon touch cauta ceva cu touch capacitiv pentru ca nu se zgarie...vazi un Samsung galaxy mini

| adelina2011 a răspuns:

Gasesti review complet aici : http://www.vide.ro/......%20on%20HD