| DixieIsCrazy a întrebat:

Ce parere aveti despre telefonul nokia n95? http://www.flickr.com/photos/jurvetson/439247633/ {funda}

Răspuns Câştigător
| doar.pt.voi. a răspuns:

Buna.
E un telefon bun, rezistent, dar softul cedeaza cam repede.
Camera o are de 5 megapixeli, bateria tine destul, atata timp cat nu vorbesti din 3G, si depinde cum si cat il folosesti.
Grija la sina, si sa nu fie scapat pe jos.
In difuzoare se aude destul de tare, e recomandat pentru fanii muzicii.
Acum depinde si de bugetul tau, si de parerea ta.

Toate cele bune!happy

8 răspunsuri:
| virusake a răspuns:

Un telefon oarecum depasit tehnologic. Nu se mai bucura de popularitatea din anii precedenti...
Nu se mai fabrica nici versiunea normala, nici cea cu 8gb memorie interna.
Un telefon, inca acceptabil, symbian (marele dezavantaj) si acela de o versiune destul de veche.
La partea de multimedia sta mai bine, totusi depasit de telefoanele x-music (dedicate pentru asa ceva).

Eu te-as sfatui sa te orientezi catre un symbian 3, android sau chiar iOS daca iti permite buzunarul.

| lucian a răspuns:

ft bun

| Lucaci a răspuns:

Pai este frumos, normal, doar ca este prea performant.Ar fii bine doar pentru oamenii de afaceri acestia care lucreaza non stop cu afacerile

| Lucaci a răspuns:

Este foarte frumos(normal)doar ca este prea performant si nu iti sugerez sa il iei doar daca esti un om de afaceri sau unul foarte ocupat cu afacerile

| Ciupii26 a răspuns:

E foarte ok telefonul, e aproape la fel de bun ca iphone'ul. baftaa ^_^

| 0ctimar a răspuns:

Prea frumoswinking

| valyrn a răspuns:

Seamana cu o camera fotolaughing. Nu stiu... cred ca are o camera foarte buna si cred ca este bun deoarece este Nokia. O sa ma interesez. Ceau

| razvanboy95 a răspuns:

Destul de misto daca iti place sa asculti multa muzica