| viatadecacatt a întrebat:

Vreau si eu jocuri pentru telefonul Nokia 5220 Xpress music, am gasit cateva, dar unele nu mergeau cand le bagam, altele mergeau sa joc putin dupa scria ca trebuie sa platesc.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://store.ovi.com/? cid=store-fw-ilc-hero-acq-na-ovicom_nli-uk-0-1# Aici gasesti multe jocuri, aplicatii si muzica gratis. Unele sunt cu bani altele gratis.

http://www.mobilerated.com/nokia-5220-xpressmusic-home.html

2 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Intra pe www.zedge.net sau pe www.gallery.mobile9.com iti selectezi telefonul si le downloadezi;)