| Daisy. a întrebat:

Ce parere aveti despre telefonul Samsung S5600? are cineva? la mesaje are tastaura qwerty virtuala? gen http://www.mobilissimo.ro/......281%29.jpg

8 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

E LG si e suficient pentru mine. Volum la muzica sigur nu are, iar la capitolele rezistenta si baterie nu sta prea bine. Pe langa astea, nu are butoane, iar pentru mine butoanele-s sfinte.
Am vazut ceva asemanator la cineva si e un telefon de fite.
Nokia iz za best!

| M4RK a răspuns:

Arata bine, eu nu am, nu cred ca are tastatura de aia nu stiu

| Daisy. explică:

Soft cristi... e vb despre samsung S5600... poza e doar un ex de tastaurabig grinbig grinbig grinbig grinhappy

| Andrei_3853 a răspuns:

Am unul de vanzare la 650lei +card 4 gb

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este foarte ok telefonul! n-are qwerty dar mesajele sunt destul de usor de scris, si, in plus, camera e smechera de tot! happy merita banii, mai ales ca pe site-ul vodafone e la super oferta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am telefonul asta si sunt foarte multumit de el...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia-ti iphon si ai tastatura asa tongue daca vreti samsung s5600 ii nou nout am eu d vanzare la 5 mil. sunt din arad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia-ti iphon si ai tastatura asa tongue daca vrety samsung s5600 ii nou nout am io d vanzare la 5 mil .sunt din arad