| funditza a întrebat:

Ce parere aveti despre telefonul sansung corby?

7 răspunsuri:
| cartman a răspuns:

E din generatia noua de la Samsung cu widget-uri si touchscreen. au scos o gramada de telefoane asemanatoare, dar sincer nu exceleaza in nimic. camera 2mp fara autofocus, deci e inutila, chip-ul mp3 nu este unul foarte reusit, de wi-fi si functii avansate nu mai vorbesc. pentru o fata e bun, pentru un baiat. un e61 e 180 lei la sh.

| Sofffie a răspuns:

Pai, este un telefon foarte dragut si foarte bun, si iti atrage atentia dintr-o privire.Il adooor, si stiu asta pentru ca il am si eu, asa ca daca nu il ai poti sa ti-l cumperi.:X:X:X
Papa:X:*:*

| maria_9636 a răspuns:

Eu am tot Samsung dar nu corby pentru ca eu cre ca au toti si nu vreau!
eu am Samsung gt-s5600v, si are mai multe optiuni decat corby.
eu cred ca corby e prea ieftin, nu imi cumpar telefoane ieftine ca inseamna ca nu sunt bune

| Andreea_1745 a răspuns:

Are designul frumos dar din punct de vedere calitativ mai bine ai alege alt telefon.Se strica foarte repede din motive banale. Ei bine daca vrei sa ti-l cumperi doar pentru ati face un moft este frumos...mai ales touchscrean-ul.Fiecare cu gusturile lui.

| Lalysuka a răspuns:

E super. Eu am unul. Ai slot de card, memorie mare, camera de 2 megapixeli, camera 3g... super dragut si simpatic.

| AdRyAnA3 a răspuns:

Am si eu telefon Samsung corby e super

| oana97 a răspuns:

Am si eu un telefon Samsung corby e cool