| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre telefonul Sony Ericsson J108 Cedar silver
sau despre Samsung S5260 Star 2 Black? Ce parere aveti despre telefoanele cu touch-screen se defecteaza in timp?

3 răspunsuri:
| andreyyya a răspuns:

Samsung S5260 Star 2 Black este destul de bun. L-am avut eu si am fost destul de multumita de el, de celalalt nu stiu. Acum am un Samsung i9000 Galaxy S s imi place si mai mult in sensul ca este mult mai performant. Telefoanele cu touchscreem sunt preferatele mele. Este adevarat ca trebuie sa ai mai multa grija decat cu un alt fel de telefon in sensul sa nu le scapi pe jos ca sunt foarte sensibile la cazaturi si altele dar in rest sunt cele mai bune dupa parerea mea.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Telefoanele cu touch screen nu se defecteaza in timp! Am un telefon de vreo 3 ani si e cu touch si l-am scapat si in w.c si nu a patit nimic! Iar telefoanele pe care le-ai enumerat tu sunt unele din cele mai bune telefoane pe care le stiu, cu mici exceptii. Dar cred ca cel mai bun cel samsungS5260 Star 2 Black Dar si Sony Ericsson J108 Cedar silvere foarte bun! Deci orice alegere ai face este una inspirata!

| SissiStefi a răspuns:

Pai eu am telefon cu touch-screen si este foarte bun il am de aproape doi ani si inca merge foarte bine.Eu as alege Samsung S5260 Star 2 Black.De ce? Simplu! Samsung este mai bun pentru ca are un meniu simplu si multe aplicatii dar Sony Ericsson are mai putine, acum daca tie itit place mai mult Sony Ericsson nu-i nimic, asta e parerea mea!happy