| ştrumf_8528 a întrebat:

Ce parere aveti despre windows 7 enterprise?

7 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Deci, este windows 7 ultimate, doar ca e facut ori pentru teste, ori pentru firme mari, ca office, in loc de winodws 7 bussines

Răspuns utilizator avertizat
| Manowar a răspuns:

Da e un windows foarte bun! il am pe laptop! am inteles ca windows--surile se pun dupa configuratie!

| BeByTzZa a răspuns:

E un windows fffoarte bun!happy

| andrei78 a răspuns:

Eu am windows 7 ultimate si vreau sa te intreb eu ceva de unde ai poza aia?

| marianboss80 a răspuns:

Nu e un Windows bun. Merge foarte greu cu mai multe aplicati deschise. Daca folositi Windows 7 fara un antivirus bun doar pentru doua foldere si prima pagina google vil recomand.