| brunetamea a întrebat:

Ce parere aveti despre yourphone? e un site serios?

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca citesti regulamentul si au (termeni si conditii) atunci e serios.

| brunetamea explică (pentru mgtow):

M-am tot uitat dar nu am sa scrie undeva termeni si conditii.mersi

| mgtow a răspuns (pentru brunetamea):

Http://www.yourphone.ro/termeni.php uite ca pune.

| brunetamea explică (pentru mgtow):

Multumesc frumos

| reky a răspuns:

Adevarul ca le-am urmarit review-urile la telefoane si daca pun review-uri pe youtube sunt foarte seriosi.Succes!

| Neamu_Bogdan_1977 a răspuns:

Nu comandati de la ei
Am comandat de la Your Phone, un Samsung c3322, comanda mi-a sosit repede, dar produsul era varza, mai exact nu ii mergea camera, tasta prin care schimbai simul si cand erai apela sau apelai nu te auzeai din prima.
Am sunat la ei si mi-au recomandat sa il duc la service la germanos chiar daca produsul era primit defect si prin lege erau obligati sa imi schimbe produsul.