| Dzeko7 a întrebat:

Ce pareri aveti despre laptopul Acer extensa 5620z are windows 7 ultimate pe el? Vreau cat mai multe opinii cel mai bun raspuns primeste funda.

3 răspunsuri:
| TechGuyTpu a răspuns:

Daca il vrei pentru teme sau chesti din astea da. Daca este pentru gaming sau orice altceva atunci clar nu.Procesor prost, numai 1 gb ram, placa video integrata si cu putin vram, rezolutie destul de buna.Si nu, nu vine cu win7

| Dzeko7 explică:

De ce nu vine cu w7?

| BlacK_8915 a răspuns:

Daca vrei un laptop de gaming, vezi sa aiba peste 3gb ram, si un procesor dual sau quad(quad de preferat), placa video de minim 512mb

Daca vrei un laptop normal i-ati unu oricare!