| Xenoverse a întrebat:

Ce pareri aveti despre windows 10?

Răspuns Câştigător
| peperonies a răspuns:

Foarte bun.

9 răspunsuri:
| lexi334 a răspuns:

E o combinație de Windows 7 + Windows 8, nu e mare lucru.

| darrio2007 a răspuns:

Nu e cine stie ce. Functioneaza bine daca il instalezi direct fara sa faci acel upgrade.

| ovibest a răspuns:

E ok dar prefer windows 7
pentru ca m-am obisnuit cu el big grin

| Frank51 a răspuns:

Este cel mai performant windows dintre cele care exista, duh. Chiar daca are fite, si nu are ''chef'' sa ruleze unele programe, este un windows foarte reusit, si nu pot sa spun nimic negativ.

| ferry245 a răspuns:

Eu l-am instalat iar unele jocuri nu au mers desi inainte adica pe windows 8.1 mergeau. Iaar daca vr sa faci upgrade sa nu mai faci downgrade, mai bine reinstaleaza windowsul deoarece se poate ca driverele sa se amestece si sa se strice. Mie asa mi s-a intamplat deci nu recomand.Interfata e ok dar e cam buguit iar dupa cum am zis se poate sa mearga mai rau daca dai upgrade.Mai bine, daca chiar vrei sa faci neaparat upgrade nu fa de la iconul de la tastatura.Descarca de pe pagina oficiala a celor de la Microsoft.

| AndyTM a răspuns:

Este la fel ca windows 8 doar ca are startul ca la windows 7!

| K0sti a răspuns:

Foarte bun, mai putin update-urile automate de care nu poti sa scapi!

Răspuns utilizator avertizat
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Are multe buguri (fiind nou), nu gasesti drivere pentru toate partile hardware si detecteaza si blocheaza softurile fara licenta.