| lplostonyou a întrebat:

Windows 8 a mai incercat-o cineva dintre voi, va place noul windows, ce parere aveti? Astept cat mai multe parerihappy

1 răspuns:
| Claudiu2011 a răspuns:

Windowsu 8 nu a aparut inca.e in plan pentru 2012 sau 2013 am impresia.e f misto am vz pe youtube niste filmulete e bestial.a aparut niste skinuri sau teme cu windows 8 care le poti baga pe windows 7 asa am impresia.dar asta nu inseamna ca tiai baagat windows 8.Totusi abia astept sa apara ca sa il bag pe laptop happy