| anonim_4396 a întrebat:

ce parere aveti de windows 10 1909? Eu il am, dar vreau pareri despre el

Răspuns Câştigător
| gabicoo a răspuns:

E ok! Trebuie facut upgrade la Windows! Altfel ramâi vulnerabil!

| xzawn17 a răspuns (pentru gabicoo):

Eu mi-am facut update la aceasta versiune de windows pot sa spun ca sunt un utilizator nou windows 10, pana acum am avut windows 7 si na stiu ca le face cand nu utilizez calculatorul update-urile

| anonim_4396 explică (pentru xzawn17):

Ba le face si cand il folosesti daca te joci cine stie ce joc de care nu stie Game Bar si nu pornesti tu manual Game Mode. Crede ca nu umbli pe PC.

| xzawn17 a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu nu am avut pana acum problema asta sa le faca dar ma rog

| gabicoo a răspuns (pentru xzawn17):

Poti seta ca update-urile să fie facute in afara orelor active de exemplu intre 23:00 și 02:00.

| anonim_4396 explică (pentru gabicoo):

Si sa uiti PC-ul/laptopul pe hibernare sau sleep si sa se deschida noaptea. Buna gluma pentru 1 aprilie sa i-o faci unuia beat xD

| xzawn17 a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu niciodata nu-mi las pc-ul pe sleep