| anonim_4396 a întrebat:

Ce pereche de căști wireless este mai bună Casti wireless pentru iPhone/ Xiaomi/ Samsung/ Huawei, Bluetooth 5.1, TWS, M10, Touch, Sport, Impermeabil, Display digital, Negru sau Casti wireless NYTRO YD4, Bluetooth 5.3, Microfon, Dock cu oglinda, Afisaj, Powerbank 1200mAh, Black?. De pe site-ul Emag

2 răspunsuri:
| relian a răspuns:

Apple AirPods Pro, generatia 2, astea is nu foarte bune, s printre cele mai bune. Stiiu ca is f scumpe, dar nu ai spus nimic de bani laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Https://altex.ro/......CASCH510B/
Astea folosesc eu si le recomand!