| Mokii a întrebat:

Salut, vreau si eu o parere despre o pereche de casti audio pentru telefoane:
Casti wireless BlueTooth Airpods I12 2019 Stereo cu touch Android & iOS, Conectare BlueTooth 5.0 + EDR, 3D Surround, Apeluri telefon si Microfon integrat

De pe eMAG

1 răspuns:
| Wr3nch a răspuns:

Depinde de noroc. Unii is multumiti, altii zic ca is cele mai proaste casti cumparate vreodata. Personal cunosc pe cineva care a avut probleme cu modelul i7 de doua ori si nu recomand niciun model din gama.