| lordx2013 a întrebat:

Ce piese de PC imi recomandati sa imi mearga Crysis 3 si AC 3 de pe http://www.pcgarage.ro/ sau alt link daca stiti (suma disponibila este de 700 ron). Daca nu sunt asa de ieftine ziceti-mi totusi piesele si suma la care ajung (toate piesele pentru ca imi construiesc un PC nou).

2 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Nu ai cum sa iei pc nou cu 700 lei. Eventual ceva sh, dar in nici un caz nu o sa poti rula jocurile actuale. Daca vrei un pc nou, sa ai macar 1200 lei ca sa iasa ceva.

| Gabi05 a răspuns:

In 700lei nu ai ce piese sa pui sa iti mearga acele jocuri.Pentru acele jocuri trebuie placa video si procesor, iar in 700lei dabea iei procesorul sau placa video, ci nu ambele.

Vrei sa faci un pc nou? Spune la ce te-ai gandit pana acum, daca vrei sa te ajut