| anonim_4396 a întrebat:

Ce piese de PC imi recomandati sa imi mearga Crysis 3 si AC 3 de pe http://www.pcgarage.ro/ sau alt link daca stiti (suma disponibila este de 700 lei). Daca nu sunt asa de ieftine ziceti-mi totusi piesele si suma la care ajung (toate piesele pentru ca imi construiesc un PC nou).

1 răspuns:
| Me2 a răspuns:

Pai in 700 lei nu incap toate piesele, daca vrei un pc bun iti recomand ceva de la 1.500 lei in sus, dar si cu 1.500 iese ceva ok
Mai bine spune-mi bugetul pe care il ai, la ce rezolutie te joci?