| nauca a întrebat:

Ce platforma imi recomandati pentru foto-blogging? Multumesc

Răspuns Câştigător
| karellen a răspuns:

Http://www.tumblr.com/

4 răspunsuri:
| ed23tm a răspuns:

Incearca tumblr este foarte bun programul
l-am incercat eu.

| nauca explică:

Multumesc, Karellen, stiam de tumblr, insa din cate am inteles, nu poti uploada mai mult de o poza per post. Eu am nevoie de ceva unde sa pot uploada galerii.
Pana acum, am incercat blogspot si wordpress, dar nu sunt concepute pentru photoblogging, nu sunt foarte user friendly in acest sens. Am conturi si pe site-uri de photosharing (flickr, zoomr, 100eyes, picasaweb), chiar si pe deviantart, dar as vrea sa-mi fac un blog care sa nu necesite prea mari eforturi la uploadarea de galerii foto.
Tumblr e destul de evoluat si arata bine, insa nu stiu cum pot urca galerii. Alte sugestii?
Multumesc mult

| nauca explică:

@Karellen - pana la urma, am optat pentru tumblr (au optiunea de adaguare de photoset x 10 poze). Sper sa ma prind cum sa embedduiesc o galerie si sa nu mai recurg la photoset (e flash, nu permite descarcarea pozei si nu imi place ca minimizeaza imaginile).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Platforma weblog.Mai nou poti uploada foarte usor fotografiile in blogul tau, l-au facut mai user friendly