| crystyna1992 a întrebat:

Ce playere bune stiti? Ce parere aveti despre AIMP2?

Răspuns Câştigător
| Daddy_9411 a răspuns:

E mult mai reusit decat Winampul. Singurul dezavantaj pe care-l vad eu este ca nu poti asculta radio direct de pe internet, e nevoie sa intri pe site`ul fiecarui post. In rest eu sunt pro!

7 răspunsuri:
Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Folosesc Kmplayer pentru filme şi pentru muzică winamp.

| daddy a răspuns:

Winamp-ul pentru muzica
pentru filme folosesc bs player-ul si mai am windows media player, dvx-player, gom player ^_^

| daddy a răspuns:

thinking in fine...
eu nu ma plang imi merge bine cat sa vad filmele laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E cel mai bun player AIMP2winking e mult mai bun decat Winamp

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi sa va zic asa Aimp2 - e mult mai bun ca winampul din cateva motive : poti edita melodiile mai repede le poti copia din lista si sa i le trimiti cuiva pe mess sau sa le iei direct cu mouse-ul si sa le pui pe desktop sau sa faci ce vrei poti mixa muzica cu acel aimp2 + ca merg si tastele multimedia; asta numai daca aveti tastatura multimedia puteti schimba melodiile in timp ce jucati counter de exemplu fara sa mai iesiti afara din joc pentru a da NEXT tongue e foarte tare mai puteti sa inregistrati orce radio care il ascultati foarte bun softul. Aja ca Winampul e demodat instalativa aimp2 ca nu veti regreta si pentru filme eu am Gom Plaier si BS.Plaier si merge foarte bine parerea mea este mai bun GomPlayer decat BS.Player dar aceste softuri sunt cele mai utilizate de catre toti si cel mai naspa care mie nu imi place deloc e Kantaris daca vreti incercatil dar nu prea e asa de special e nasol mie asa mi se pare inca ceva cate doreste softuri contactati-ma la ID de mess gepeto_5 ca va dau eu softuri si nu mai trebuie sa stati sa cautati pe Gugalau laughingrolling on the floor ma bucur daca vam putut ajuta cu ceva tonguetongue Ceauleswinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este cel mai bun player muzical din lume Aimp@! Sondajele au aratat ca la calitatea sunetului, la compatibilatate cu alte formate de muzica decat mp3 si interfata si multe altele a iesit pe primul loc AIMP2! Pe locul 2 jet audio, pe 3 bsplayer si abia pe 4 winap!

| crystyna1992 explică:

Am instalat si eu gom player dar nu-mi place deloc