| Alinamia a întrebat:

Ce pot sa fac la difuzorul de la laptop sa nu se mai auda gajait? Nu stiu cum dar in timp ce ascultam o melodie a inceput sa se auda asa gajait am zis initial ca e din cauza melodieei dar nu de 2 zile nu si.a mai revenit mai ales daca dau volumul mai tare nu se mai intelege nimic Funada

Răspuns Câştigător
| MenInShadow a răspuns:

Incearca in primul rand sa reinstalezi programul audio.
Am avut aceiasi problema, daca nu merge dupa ce bagi din nou programul audio, ia-ti un antivirus, si pune-l sa scaneze.
Daca nici asa nu se rezolva, reinstaleaza windows-ul, eu am incercat toate variantele, si mereu a functionat dupa reinstalarea windows-ului (s-a intamplat de vreo 3-4 ori).
Asta s-a intamplat la mine, si asa am rezolvat problema, e posibil sa fie si de la boxa, dar asta, e deja alta poveste.

3 răspunsuri:
| trusk a răspuns:

S-a stricat difuzorul. Sa-l schimbi.

| MonsterUnix a răspuns:

Curata boxa, se poate sa fie praf acolo!

| Tenea_Denis_1997 a răspuns:

Incearca sa reinstalezi driver-ul, daca nu merge cumpara altu' sad