| Robert_Cristi_1993 a întrebat:

Ce preferati? Casti Sony sau Sennheiser?

Răspuns Câştigător
| Utilizator1234 a răspuns:

Sony are cam putine modele demne de comparatie cu Sennheiser. MDR-1A e o casca on-ear decenta. Insa Sennheiser ofera casti bune in orice categorie de pret. Mai are rost sa vorbim de gama high-end unde Sony e zero barat, iar Sennheiser e un colos cu HD800 si Orpheus?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Sony.

| OnuOnulică a răspuns:

Sony.

| T0T a răspuns:

Sony, dar acum depinde și prețul.

| Celcareajuta a răspuns:

La nivel de stat cu parintii si venit de la 0 la 1000 de euro pe luna Sony. La nivel premium Sennheiser happy Iar eu am castile cu care a venit telefonul (si culmea bat destul de multe modele low-cost de la Sony)