| anonim_4396 a întrebat:

big grin
Ce preferati sa folositi, boxe sau casti?

13 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Casti. Nu deranjez pe nimeni.

| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.

Depinde de circumstanţe, că dacă eşti în autobuz, nu ai cum să mergi cu sistemul după tine, şi automat vei prefera căştile.
În general mie îmi place mai mult să ascult muzica la boxe, pentru că nu îmi afectează auzul în primul rând, iar în al doilea rând, îmi place mai mult să răsune casa.

Toate cele bune!

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Boxe..castile doar la telefon.
O seara frumoasa sa aihappy

| Fatayou a răspuns:

De obicei folosesc boxele, dar merg si castile.

| Jipa95 a răspuns:

Pe timp de zi innebunesc vecinii cu muzica rock, noaptea cand doarme toata lumea, folosesc castile big grin

| vocea a răspuns:

Ambele, dar mai mult casti

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Sincer nu prea imi pasa de vecini, cand se cearta fac o galagie si vreau si eu sa invat asa ca sa imi suporte si ei muzica, oricum nu ascult noaptea prea des. castile sunt bune cand iesi din casa, dar vara care tocmai a trecut nu am folosit deloc, am mai stat si fara muzica

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Boxe, că nu-s copil să stai cu căşti să nu audă parinţiilaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Boxe. nu stiu de ce ar prefera cineva castile, se aude mai bine la boxe daca sunt destul de bune.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Casti Force big grinDDD

| ReDoNe2910 a răspuns:

Boxe

| Georgesava a răspuns:

Clar boxe am folosit mult timp castile si mi-am dereglat auzul dar acum isi revine incet incet

| pingutau69 a răspuns:

Căști ca să n-audă părințiilaughing