| andrei a întrebat:

Ce probleme apar cand daca reinstalez windows-ul des?

Răspuns Câştigător
| laptopnews a răspuns:

Nu o sa ai probleme in acest caz. Oricum nu cred ca o sa folosesti acest sistem mai mult de 4-5 ani. O sa intervina uzura morala si o sa ai nevoie de ceva mai bun, performant etc. Succes!

4 răspunsuri:
| laptopnews a răspuns:

Dar de ce sa faci asta?

| andrei explică (pentru laptopnews):

Nu vreau sa fac asta, dar am auzit ca ar aparea dupa un timp, daca il reinstalez odata la un an. :d

| laptopnews a răspuns (pentru andrei):

Nu o sa ai probleme in acest caz. Oricum nu cred ca o sa folosesti acest sistem mai mult de 4-5 ani. O sa intervina uzura morala si o sa ai nevoie de ceva mai bun, performant etc. Succes!

| laptopnews a răspuns:

Multumim pentru fundita! happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici una. Dar este complet ilogic sa faci asta.