| Kataklysm a întrebat:

Ce procesor sa aleg cu cipset amd sau intel?
Argumentati.

3 răspunsuri:
| pitbull60 a răspuns:

Pai,pe ce socket e procesorul tau actual, adica ce tip de socket iti suporta placa de baza? trebuie sa stii lucrul asta, nu poti alege dupa bunul plac...si pe urma ce faci cu el.anyway.eu iti recomand procesoarele Intel. exclus Intel celeron.sau ai putea opta pentru un amd phenom.sunt foarte bune.asta in conditiile in care placa ta de baza iti permite.

| chelie91ptm a răspuns:

Amd sempron 4000

| Octavian007 a răspuns:

Intel Core Duo 2 e cel mai bin am si el si se misca SUPERRRRRRRR