| lombardi a întrebat:

Ce program care blocheaza reclamele in browser stiti in afara de AdBlock, care imi cam taie serios din latimea de banda?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adblock plus e cel ma bun

| lombardi explică (pentru anonim_4396):

Mda dar asa imi incetineste netul ca se incarca o pagina web in 3 minute dupa aia.

| anonim_4396 a răspuns (pentru lombardi):

Cum sa incetineasca netul? Astfel de programe fac paginile sa se incarce mult mai repede. Cine stie din ce motive iti merge netul greu...

| lombardi explică (pentru anonim_4396):

Cand nu-l am instalat zboara browserul, asa de rapid e, iar cand il instalez se incarca foarte greu paginile de net si am lag foarte mare.

| lombardi explică (pentru anonim_4396):

Am net prin fibra optica de 50 mega de la RCS-RDS.