| LuvTH4ever a întrebat:

Ce program de trucat poze imi recomandati? Cel mai bun primeste o fundita big grin

11 răspunsuri:
| Teardrop a răspuns:

Cel mai bun program de "trucat" (seriously now, man, e E-DI-TAT nu trucatlaughing ) e şi va rămâne Adobe Photoshop (ultimul apărut e CS6). Dacă vrei ceva mai uşor care nu necesită timp, încearcă Photoscape, Picassa, Instragram...

| LuvTH4ever explică (pentru Teardrop):

Vreau sa au ceva dintr-o poza si sa o pun in alta... la asta m-am referit cand am zis " trucat ".

| miTzuliK93 a răspuns:

De trucat? De editat vrei sa spui.hee hee Iti recomand PhotoScape, pentru ca e simplut, usor de folosit si practic. O alta optiune ar mai fi Picasa. Daca vrei ceva mai complex, poti incerca Adobe Photoshop, dar necesita timp pana sa-l inveti cat de cat.

| LuvTH4ever explică (pentru miTzuliK93):

Adica vreau sa iau ceva dintr-o poza si sa o pun in alta... la asta m-am referit cand am zis " trucat ".

| miTzuliK93 a răspuns (pentru LuvTH4ever):

Adica, pur si simplu sa suprapui o parte din poza pe o alta? Pai, asta o poti face si in paint, pentru inceput. Dai crop acelei parti, o salvezi ca un.jpg, apoi folosesti PhotoScape sau Picasa, ca sa le 'combini', ca sa zic asa.

Sau tu vrei sa faci asa ceva: https://www.youtube.com/watch?v=6rdCWB-_Wvs?

| LuvTH4ever explică (pentru miTzuliK93):

Da... genul asta

vreau sa decupez dintr-o poza o persoana si s-o duc in alta poza dar fara sa se observe photoshopul

| vladv26 a răspuns:

Instagram, e usor de folosit si e si gratis

| ριтιкaa1998 a răspuns:

Buna!
Cred ca te refereai la editat,nu ''trucat'' happy.
Pai foloseste Instagram,Photoshop, PicsArt(e cel mai bun), PhotoScape si cam atat stiu eu.
O zi faina, pa, pa!

| stefaniaaaaaa a răspuns:

Pai instragam, pothoshop si mai sunt

| Denisca_Bebe_1997 a răspuns:

Avatan.ru

| Cojocea_Comyy_1996 a răspuns:

Photoshop! laughing))