| Iulian03 a întrebat:

Ce programe de decupat video-uri stiti? Inafara de Xilisoft Video Cutter

Răspuns Câştigător
| TheFACKYouTub a răspuns:

Da-mi funda si iti zic un program multifunctional.doar ca nu poti face clipuri cu el.in rest face totwinking

8 răspunsuri:
| TheFACKYouTub a răspuns:

Sunt N programe de decupa clipuri

| Iulian03 explică (pentru TheFACKYouTub):

Si zi un programbig grin

| Iulian03 explică (pentru TheFACKYouTub):

Te-am dat funda.da-mi programu

| TheFACKYouTub a răspuns (pentru Iulian03):

RealPlayer
link download - http://europe.real.com/realplayer

Ce poti face cu el:
-poti copia clipuri video, nu trebuie sa mai cauti siteuri de unde sa le downloadezi
-poti converti fisiere video
-poti lua dupa un video numai sunetul, nu mai trebuie sa cauti o anume melodie in format MP3
-poti decupa/taia clipuri video.alegi doar ce parte vrei tu din el
-deci o sa iti apara in partea dreapta la toate videoclipurile un chenar cu real plaier,dai click pe el si se downloadeaza automat.
-alegi pe ce browser sa ruleze,MOZILA, EXPLORER, CHROME
dar nu e si pentru modificat clipuri video.
E super programul.Are multe functii, dar le descoperi tu.

| TheFACKYouTub a răspuns (pentru Iulian03):

Da-mi funda si iti zic un program multifunctional.doar ca nu poti face clipuri cu el.in rest face totwinking

| Bishop a răspuns:

Poti foarte simplu si usor sa folosesti Windows Movie Maker decat sa downloadezi alte programe.

| Dimas a răspuns:

Sony vegas

| Iulian03 explică (pentru Dimas):

Ms dar imi faci si mie Sony vegas? plss id wwe_iuli

| Dimas a răspuns (pentru Iulian03):

Cum sa-ti fac?happy