| mikutzzza1000 a întrebat:

Ce programe de incetinit rularea fisierelor video exista?

Răspuns Câştigător
| Andreea50 a răspuns:

Exista un program cu ajutorul caruia poti vizualiza fisiere video (filme, videoclipuri, etc.). Se numeste KMPlayer. Cand te uiti la un film, de exemplu, poti da click dreapta in fereastra si din submeniul "Reda" selectezi "Incet", ceea ce duce automat la reducerea vitezei de redare a filmului. De aici il poti descarca :
http://kmplayer.en.softonic.com/
Sper sa-ti fie de ajutor! :)

4 răspunsuri:
| Andreea50 a răspuns:

Multumesc! happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Programul Slow Motion

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ms Andreea si mie mi-ai fost de ajutor :*

| wyk7099 a răspuns:

Salll am descatacat KMPlayer-ul si nu stiu unde sa dau sa incetinesc rularea, am inteles partea cu dai clic dreapta si pe urma...