| Alextusent a întrebat:

Mi s-a intamplat nu stiu ce la laptop, windows7. De exemplu am un shortcut de la un joc pe desktop si nu am cu ce sa-l deschid si cand dau open with imi da cateva programe dar niciunul nu e bun. Va rog dati-mi si mie un program care sa corespunda cu rularea fisierelor,, ink,,.

Răspuns Câştigător
| danchelpp a răspuns:

Http://www.softpedia.com/dyn-postdownload.php?p=165580&t=4&i=1

Dacă nu funcționează înseamnă că ai șters/dezinstalat jocul. Du-te în dosarul care conține executabilul și rulează-l de acolo.