| edygman a întrebat:

Ce programe pentru schimbat IP stiti? Am internet prin fibra optica, un singur cablu, fara router, ip dinamic sau altceva.

Răspuns Câştigător
| sshhhhhttttt a răspuns:

Ip'ul nu il poti schimba, doar daca ti'l schimba providerul sau daca ai un ip dinamic, ceea ce vrei sa faci tu este sa il maschezi.
un program extrem de bun ( cel mai bun din toate punctele de vedere ) este hide my ip 2009, nu stiu daca exista o versiune mai nou, dar merge foarte bine, singurul avantaj este caa trebuie sa il cumperi :p nu gasesti licente pe net happy

1 răspuns:
| BroascaCuElice a răspuns:

Ip Hider