| xAdyTzu a întrebat:

Ce programe pot folosi ca sa imi mearga Outlast mai bine? Imi cam merge in imagini. Ce as putea folosi? ( Fara ia-ti alt pc ).

2 răspunsuri:
| Niiiicu a răspuns:

Niciun program nu te va ajuta sa iti mearga mai bine dar incearca:fa update la placa video, scade din rezolutie si detalii

| SpikeSpigel a răspuns:

Nu prea ai ce programe folosii... Pe ce setari grafice esti dat? Daca esti dat pe high date pe Low, daca esti deja cat de low merge inchide din programele deschise sau reinstaleaza windowsul, daca nici una din cele specificate mai sus nu a mers nu mai ai alta varianta in afara de a iti lua un PC nou... Sau mai bine zis ia-ti niste piese noi, este mai ieftin, P.S Daca iti iei piese noi la placa video uitate mai mult la biti decat la VRAM