| anonim_4396 a întrebat:

Ce router aveti?
Eu il am pe asta de 2 ani: http://www.emag.ro/router-wireless-n-tp-link-tl-wr740n/p d/EN772BBBM/

3 răspunsuri:
| Superior a răspuns:

Http://altex.ro/router-wireless-d-link-dir-615-300mbps-wan-lan-negru,il am de 4 ani. Apropo, asta e cea mai buna intrebare si utila din saptamana asta pentru. mine! Am avut impresia ca am TP-Link, dar intrebarea ta m-a facut sa caut cutia si am aflat ca e D-Link :)

| LinxCont a răspuns:

Http://www.emag.ro/......D8Y6KMBBM/
E bun: nu se incalzeste, nu se opreste, nu se blocheaza. Semnalul e normal (nu e foarte puternic).

| anonim_4396 explică (pentru LinxCont):

Nici eu n-am avut probleme cu al meu, dar ma gandesc sa il schimb in vara.