| anonim_4396 a întrebat:

Ce sa fac ca sa intru pe SunPhoto? Adica atunci cand scriu www.sunphoto.ro imi da eroare! Mai exista site-ul ala?

Răspuns Câştigător
| stefaniacristina77 a răspuns:

Hei Baloolove struck! Chiar habar nu am.Eu am cont si ieri am intrat pe el si mergea super bine.Azi in schimb cand am intrat opsss... o EROARE! Cred ca mai exista site-ul dar probabil o avea o problema de cateva ore sau zile!happy

7 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Se pare ca nu.fie este in constructie, fie s-a desfiintat.

| doKKz a răspuns:

Pagina a fost stearsa.

Incearca www.sunphoto.net sau www.sunphoto.com poate te ajuta cu ceva :0

Funda?

| AnnaMaryStar a răspuns:

Incerca www.sunphoto.com asa o sa mearga

| GwenS a răspuns:

Da normal. si eu am cont.cred ca acum ii face"niste reparatii" sa mai intamplat.

| PrincessOfChocollat a răspuns:

Da e normal, sa stii ca si eu am cont pe SunPhoto, iubesc site-ul!big grin
Si nici eu nu pot intra, dar s-a mai intamplat, trebuie doar sa astepti happy. Probabil fac reparatii sau ceva...

| dayana01 a răspuns:

Si eu am cont si am incercat sa intru dar nu merge.cred ca fac niste retusuri.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Aici: http://www.originals.ro/adidasi-haine-accesorii-ads.php?cid=31652 Cele mai tari brand-uri: Nike, Adidas, Puma, Reebok, Ecko Unlimited, Ecko Red, G-Unit, Zoo York, DC Shoes, Adio, Osiris (adidasi, haine, accesorii 100% originale ) si nu numai in cel mai tare magazin online din Romania cu cele mai mici preturi. Livrare in toata Romania! Comanzi acum, maine ai produsele ! Produsele se pot returna fara nici un motiv ! Nu ai cum sa ramai nemultumit !