| anonim_4396 a întrebat:

Ce sa fac daca nu primesc e-mailurile pe Yahoo?

Răspuns Câştigător
| DaReZon a răspuns:

Reinstall. Daca nici atunci nu iti merge apai fa-ti un cont pe Gmail sau Hotmail ca sa primesti mesaje thinking

3 răspunsuri:
| AidaMaria a răspuns:

Daca vrei sa iti vezi mail-urile dai la plicul ala de sus de langa postarea statusului si acolo le poti vedea

| GQ a răspuns:

Deci intra pe Email, si verifica Spam-ul, acolo sunt mesajele care nu ti s-au trimis. Daca nici acolo nu sunt, mai verifica acele rubrici, si trebuie sa fie ceva. Varianta a 2-a este sa retrimita emailul acea persoana. O seara placuta iti doresc!

| anonim_4396 explică (pentru GQ):

Daca si retrimite tot nu merge!