| aaaaaaaaaa14 a întrebat:

Ce sa fac sa mearga video pe youtube mai repede am flash player shockwawe
si nu stiu ce sa ii fac

5 răspunsuri:
| Aero a răspuns:

Nici eu nu stiu ce incerci macar sa faci. YouTube lucreaza cu Adobe Flash Player(mai nou cu HTML5-ul din browsere capabile), nu cu Adobe Shockwave.

| Aero a răspuns:

Ce aveti fratilor? Ori faceti misto de mine ori sunteti adeptii acestei vorbe: "Cand cineva iti da dreptate ori esti al naibii de destept, ori esti patron"? laughing Lasati-o mai usor ca acum ma trezesc cu mesaje de la anonimi cum ca voi sunteti clone de ale mele! straight face

| ronin33dan a răspuns:

HarryPotter stieeeee... Funda la el!

| Fan7a a răspuns:

HarryPotter are dreptate cu tot ce a scris el acolo. dar depinde si ce net ai. daca ai 512 rami sau mai putin si iti iei si tu acolo Internet 7 mas mira si daca ti-ar intra pe google. Recomand:

-Mozzila Firefox
-Opera 10
-Google Chrome

| Na7uraL a răspuns:

Instaleaza pe celalalt e mai bun Adobe flash player