| deyutzzza a întrebat:

Ce sa fc sa-mi apara toobox-ul...intru ii windows dau clik sa-mi apare si nu-mi apare. nu-mi apare nici daca apas Ctrl B. si daca imi instralez alta versiune nu-mi apare Toolbox-ul da nici Layers, Channels Paths Undo
cine stie ce trebuie sa fc sa-mi mearga?

sau unde sa intru sa setez sa apara ferestrele?

Răspuns Câştigător
| DeyCj a răspuns:

Păi deyutzzza, încearcă să îl dezinstalezi complet adică după ce l-ai dezinstalat intră și în registrul Windows-ului şi şterge toate chey-le de acolo(uită-te în toate grupele de regiştrii şî unde vezi numele programului şterge key-le alea folosind Delete, apoi defragmentează registrul(pentru asta poţi folosi cu succea Si Glary Utilities(este gratis şî îl găseşti şi în vresiunea poratbilă sau no install) sau Tune UP Utilities 2010(ăsta îi trial de 30 de zile)) şi apoi reinstalează-l sau încearcă versiunea popratbilă. Poate ai noroc cu ea. Uite o poţi descărca de aici
http://portableapps.com/apps/graphics_pictures/gimp_portable
sau dă-mi un privat şi încerc să te ajut on line deoarece este nevoie de dialog şi schimb eventual de screenshot-uri.
Succes şi sper că te-am ajutat un pic.

5 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Cât despre ironii...No toţi facem greşeli...
caravaggio tu nu ai greşit nici o dată la exprimare? happy

| caravaggio a răspuns:

Fetita tu despre ce vorbeste acolo la tine romaneste laughing))))

| caravaggio a răspuns:

@lupulsinguratic ba da, dar nu atat de "violent". Cat despre The GNU Image Manipulation Program (adica GIMP) nu am ce sa imi dau seama; exista o gramada de editoare foto: Corel Paint Shop, Adobe Photoshop, PhotoPlus, VicMan’s Photo Editor, Picasa...; si asta e doar o mica lista. Pe viitor precizeaza la ce te referi. Numai bine

| deyutzzza explică:

Vb ince limba vreau eu ...sa nu inteleaga ****** ca tine

| deyutzzza explică:

Vorbesc despre ce vreau eu ca sa nu inteleaga ****** ca tine

daca gandeai un pic stiai ca ii vb de GIMP straight face