| z0zole a întrebat:

Ce sa imi cumpar? Iphone 3g de 8gb sau Sony Ericsson Vivaz? Ce recomandati? Care are vivaz si imi zice si mie daca se merita.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iphone 3g de 8gb

4 răspunsuri:
| ndc a răspuns:

Vivaz e o chestie care ruleaza Symbian, pentru care nu scrie nimeni aplicatii, si care oricum o sa ti se para greu de folosit, cel mai probabil.
iPhone-ul ruleaza iOS, toata lumea scrie aplicatii pentru el si are cea mai fluida si usor de folosit interfata pe care am vazut-o vreodata.
Versiunea TL; DR: ia-ti un iPhone.

| C8PILUcool a răspuns:

I phone 3gs 8g

| kitishor a răspuns:

Sony Ericsson Vivaz smug. Este ca un calculator happy
Iphone 3g, nu stiu ce sa zic...
Dar mai bine ia-ti Sony Ericsson Vivaz, are si vivaz, mai si merita. " Se trage " Poti sa-l iei si ca telefon cu touch-scream, si ca' calculator happy.
Sper ca te-am ajutat! Baftaa. love struck.
Funda? ^.^

| Casa a răspuns:

Sony Ericsson Vizav! Merita sa stii si nu se strica usor