| Fidec a întrebat:

Salut..se merita sa dau un iphone 3g pe un Sony Ericsson vivaz pro hd + 50 de lei cam asa?

3 răspunsuri:
| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Salut. NU, eu zic ca nu merita..Macar daca vivazul acela avea android...dar nici atat..NU poti sa zici ca nu poti sa scrii destul de repede pe iPhone 3G. telefoanele alea au fost facute pentru mesaje, asa ca QWERTYul de pe vivaz nu te va ajuta mult, doar iti va face telefonul mai gros.pur si simplu nu prea imi place! Dar daca 3G-ul tau este intr-o stare foarte buna, da mesaje la Xperia X10. daca iti plac SEurile, X10 este super!
Sper ca te-am ajutat si succes!

| yuliutsa a răspuns:

Depinde si de gusturiile tale...Parerea mea e ca nu prea merita...