| Ursulake a întrebat:

Am un notepad downloadat de pe youtube si pe youtube scria ca e un cfg de speed la bhop pentru cs si mi la dat notepad... in el imi scrie tot felul de comenzi care trebuie sa le bag in consola, dar sunt perea multe. As dori sa imi spuneti cum sa schimb notepadul in format de cfg adica in format de Windows Shell Commor. Ca sa pot da direct in consola exec (numele cfguluiui). Va rog mult cine stie sa imi spuna.Dau funda big grin

Răspuns Câştigător
| NaRuToSkUmPiK a răspuns:

Lasa cfgul ala si baga id-ul meu de mess:humoreann cfg anaconda si pro facute de mine sa mor eu ca nu te mint; 0 add si le ai gratuit.

1 răspuns:
| AlExFr3Sh a răspuns:

Frate iti spun eu cum trebuie sa faci, bagi acel cfg in folderul cstrike din counter, intri pe cs dai la consola si scrii exec...(numele cfg. ului de ex)... exec bhop.cfg ai cfgul activat si intri pe serverul pe care u vrei sa il folosesti big grin, funda?