| dmdmkk2 a întrebat:

Ce scriu pe youtube sa imi dea doar muzica de la o melodie nu si versurile?

Răspuns Câştigător
| Beautifullady189 a răspuns:

Dupa cum spunea FaraIdeiDeNume trebuie sa scrii numele melodiei (de obicei...sau al cantaretului) si apoi scrii negativ, karaoke, instrumentatia...Noroc

2 răspunsuri:
| FaraIdeiDeNume a răspuns:

Cred ca te referi la coloana sonora, fara vocea cantaretului? Pai atunci sunt mai multe feluri, scrii canteretul si melodia apoi : karaoke;
instrumental;
negativ.
Cam acesta 3 sunt modurile in care le poti gasi. Baftawinking!

| Spintecatorul27 a răspuns:

Scrii numele melodiei si cel ce o interpreteaza si apoi scrii negativ sau karaoke.