| mihaa a întrebat:

Ce se intampla cand cineva este in lista neagra pe netlog?
iti mai poate vedea profilu persoana care este in lista neagra?
poate afla si de cine este pus in lista neagra?
va multumesc

Răspuns Câştigător
| keytao a răspuns:

Nu poate sa aiba deloc acces la profilul tau daca este in lista neagra
poti vedea lista neagra asa :intiri la setari (in coltul drept sus linga nume) Confidentialitate -lista neagra.

1 răspuns:
| FreeStyle_6834 a răspuns:

Fey tu de ce ai pus-o in lista neagra, ca sa-ti poata vedea profilul? raspunsul este NUU. ce n-ai logica deloc? si DAA, persoana data va putea vedea ca ai pus-o in lista neagra daca va incerca sa intre la tine pe profil, ma intrebi DE CE?, deoarece nu o sa poata intra ))