| GulDan a întrebat:

Ce se intampla de ceva timp cat mai multe persoane de pe messenger nu mai intra niciodata laughing ori imi da ignor ori sunt dezactivate sau ce se intampla?

2 răspunsuri:
| Popescu_Bria_1997 a răspuns:

Draga kwonkick3r, cand mai multe persoane refuza sa mai vorbeasca cu tine sau in cazul tau sa nu mai intre pe Messenger, inseamna ca ori te-au uitat, ori te-ai certat cu respectivele persoane. Daca nu s-a intamplat nimic din cele mentionate mai sus, atunci poate si-au facut cont pe alta retea de socializare. Sper ca te-am ajutat! happywinking

| Adee26 a răspuns:

Hei, nu prea cred ca ai motive de ingrijorare. Vreau sa zic ca messenger-ul nu prea mai este folosit, tot mai multe persoane alegand Facebook-ul drept mijloc principal de comunicare. Si in lista mea intra foarte putine persoane. big grin