| remus a întrebat:

Va rog, cum pot remedia acordarea fara sa vreau a unui ignor unei persoane pe messenger, in sensul de a nu se mai afisa?

Răspuns Câştigător
Laur
| Laur a răspuns:

In fereastra principala a Messenger-ului da click sus in stanga pe Messenger, apoi Preferences -> Ignore list, click pe ID si Remove.

12 răspunsuri:
| Wtf9000 a răspuns:

Ma intreb cum a devenit Laur expert asa repede... thinking

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Eu cred a trebuie sa ne bucuram ca mai avem un coleg scolit si competent, plus ca e recordmen absolut! Nu fiti carcotasi, si amintiti-va ca cele mai multe probleme sunt de pe felia lui, asa ca e foarte binevenita prezenta si contributia lui, plus si cea de pe blog! Bravo, Laur! Felicitari!

| remus explică:

Multumesc mult, sinteti deosebite- deosebiti, o seara minunata va doresc tuturor!

| remus explică:

Cred ca nu a gresit cu nimic Dafinul (Laur), ce aveti cu omul, eu ii multumesc pentru. raspuns.

Laur
| Laur a răspuns:

Acuma ii poluam topicul, dar in ideea ca am rezolvat problema initiala imi permit sa va raspund si voua. Habar n-am cum de am ajuns asa repede expert, dar uitandu-ma la profilul Mihaelei vad 13/294 raspunsuri castigatoare, adica 4, 42%, la mine acum e 5/44, adica 11, 36%, asta ar putea fi un criteriu... raspunsuri multe poate da oricine, deci si punctaj mare se poate obtine la fel de usor.

Laur
| Laur a răspuns:

Mersi de sustinere (hugs)!

cami
| cami a răspuns:

Adevarat graieste Grim, Laur, cine esti, si cum ai devenit expert asa repede?

| Mya a răspuns:

Opaaa...laughing) ai dreptate grim! eu am mai multe rasp castigatoare ca el si punctaj...si vechime laughing) si...si...laughing)
degeaba!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Dacă ai dat ignor, trebuie să rogi persoana respectivă să intre pe mess-ul tău și tu îi dai accept!
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar din curiozitate, macar, ati intrat in profilul lui Laur?!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Laur-felicitari pentru informatiile care le ai pe blog, sunt necesare si extrem de utile, mai ales pentru tineri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu m-am intrebat la inceput dar am intrat pe profil si mi-am dat seama singura de ce. Va invit si pe voi sa o faceti. happy