| SorinELoo7 a întrebat:

Ce se intampla de nu pot crea un cont de Skype? Toate datele pe care le introduc sunt corecte, dar am probleme cu data nasterii (si aceasta este corecta)!

7 răspunsuri:
| Leeuk a răspuns:

Trebuie sa ai peste 18 ani. Funda?

| OnlineZ a răspuns:

Daca nu ai 18 ani nu te inscrie. In loc de data nasterii tale.Pui 1992 1990 cat vrei tu. numai sa ai peste 18 anisori.Pup!

| ghost200214 a răspuns:

Pune 1994 mi-e asa mi-a mers.

| Bogdanel97 a răspuns:

Sau logheazate cu contul de Facebook

| SorinELoo7 explică (pentru OnlineZ):

Am pus intre 1990 - 1994 si nu functioneaza!

| SorinELoo7 explică (pentru Leeuk):

Am peste 18 ani.

| OnlineZ a răspuns (pentru SorinELoo7):

Pff... E greu sa iti dai seama ce poate fi. poate fi orice de fapt o eroare ...etc. Nu stiu sincer ce sa iti spun. Dar cu siguranta o sa ii dai tu de capat!