| romanianboy a întrebat:

Ce se poate intampla daca instalez in fiecar luna windows-ul
P. S: Pe laptop

6 răspunsuri:
| Bogdanux a răspuns:

Oboseste hdd-ul, si cred ca si tu te vei satura tot instaland laughing

| ταξιδιώτης a răspuns:

Nu se intampla nimic...se suprascrie, insa urmele instalarilor anterioare raman pe hdd

| Intruder19 a răspuns:

Nu se intampla nimic

| geo691 a răspuns:

Probabil uzezi hdd -u si o sa iti cada (dar e putin probabil), nu vad rostu sa faci asta mai bine iti bagi un antivirus sau programe de optimizare.

| wintereanu_9403 a răspuns:

Se descompune universul a.ca.a nu se-ntampla nimic.

| porschefan a răspuns:

TI se poate innegri monitorul! E posibil sa-ti cada si tasta cu iconita de windows de pe tastatura! Ai grija!